Logo Gminy Tuchomie

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju

Mamy Mistrzynie i Mistrzów województwa w unihokeju!

  • 21.11.2023 r. w Tuchomiu odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Unihokeju chłopców. Reprezentacja chłopców z Zespołu Szkół w Tuchomiu zajęła pierwsze miejsce zostając tym samym mistrzami województwa pomorskiego!

  • 23.11.2023 r. w Prabutach odbyły się rozgrywki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt gdzie nasze reprezentantki zajęły również pierwsze miejsce i zostały mistrzyniami województwa pomorskiego!

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć

Mistrzostwa województwa w unihokeju 20 Mistrzostwa województwa w unihokeju 19 Mistrzostwa województwa w unihokeju 18 Mistrzostwa województwa w unihokeju 17 Mistrzostwa województwa w unihokeju 16 Mistrzostwa województwa w unihokeju 15 Mistrzostwa województwa w unihokeju 14 Mistrzostwa województwa w unihokeju 13 Mistrzostwa województwa w unihokeju 12 Mistrzostwa województwa w unihokeju 11 Mistrzostwa województwa w unihokeju 10 Mistrzostwa województwa w unihokeju 9 Mistrzostwa województwa w unihokeju 8 Mistrzostwa województwa w unihokeju 7 Mistrzostwa województwa w unihokeju 6 Mistrzostwa województwa w unihokeju 5 Mistrzostwa województwa w unihokeju 21 Mistrzostwa województwa w unihokeju 4 Mistrzostwa województwa w unihokeju 3 Mistrzostwa województwa w unihokeju 2 Mistrzostwa województwa w unihokeju 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności