Logo Gminy Tuchomie

Przedstawiciele Gminy Tuchomie na rocznej naradzie ZOSP RP

W dniu 14 lutego 2026 r. odbyła się roczna narada Prezesów oraz Komendantów Gminnych Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele Gminy Tuchomie.

Narada stanowiła okazję do podsumowania działalności jednostek OSP w minionym roku oraz omówienia planów i wyzwań na rok bieżący. Podczas spotkania poruszono m.in. tematy związane z:

  • funkcjonowaniem jednostek OSP na terenie gmin,
  • stanem wyszkolenia druhów oraz planami szkoleniowymi,
  • doposażeniem i modernizacją sprzętu ratowniczo-gaśniczego,
  • współpracą z samorządami i innymi służbami,
  • bieżącymi sprawami organizacyjnymi ZOSP RP. 

Udział przedstawicieli Gminy Tuchomie w naradzie był wyrazem zaangażowania samorządu w sprawy bezpieczeństwa mieszkańców oraz wsparcia dla lokalnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności