Logo Gminy Tuchomie

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszą koleżankę Natalię

Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami...
Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania
Jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić...
Jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
Że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić

                                                    Ks. J. Twardowski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki Natalii Kuik Studzińskiej.

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem. To dla nas wielka strata. Natalię pamiętać będziemy, jako bardzo pracowitą, sumienną i kompetentną urzędniczkę samorządową oraz wspaniałą koleżankę. Była bardzo życzliwą, pełną energii i zawsze uśmiechniętą młodą osobą. Nie znajdujemy słów by w pełni wyrazić swój ból, smutek i pustkę jaką odczuwamy.

Rodzinie, przyjaciołom, znajomym i wszystkim najbliższym składamy wyrazy współczucia i szczere kondolencje.

Wójt z pracownikami Urzędu Gminy w Tuchomiu,
pracownicy gminnych jednostek organizacyjnych,
Przewodniczący Rady Gminy z radnymi oraz sołtysi

Zdjęcie do Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszą koleżankę Natalię
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności