Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 18 kwietnia 2024
Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
pochmurno
8°C

IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich

W minioną niedzielę w Zespole Szkół w Tuchomiu odbył się IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. W turnieju udział wzięło 9 kół, w tym 3 z gminy Tuchomie: KGW Trzebiatkowa, KGW Kramarzyny oraz KGW Jeżyny z Tągowia.

Każde z kół zaprezentowało się w czterech konkurencjach:

  • Produkt -  „Deser wegetariański z produktów lokalnych” (I miejsce KGW Jeżyny Tągowie);
  • Tablica - "Tym żyło nasze Koło" (I miejsce KGW Trzebiatkowa);
  • Moda - "Babcia vis-a-vis wnuczka na wybiegu" (I miejsce KGW Sylczno);
  • Piosenka –  „W naszej gminie i powiecie – na nutę ludową” (I miejsce KGW Kramarzyny)

Grand Prix IX Powiatowego Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich zdobyło Koło Gospodyń Wiejskich Borowianki z Borowego Młyna.

Turniej uatrakcyjnili goście z Krapkowic z pysznymi stoiskami ich regionalnych przysmaków, KGW Unichowianki z Unichowa – zwyciężczynie ubiegłorocznego turnieju oraz Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca „Blus le tunc” z Tuchomia.

Wszystkim uczestniczącym kołom dziękujemy za udział, zwycięzcom poszczególnych konkurencji oraz zdobywcom Grand Prix serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że turniej spotkał się z tak dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy tłumnie wypełnili szkolną salę gimnastyczną, korzystając m.in. z poczęstunku przygotowanego przez uczestniczące koła.

Dziękujemy również Panu Staroście Leszkowi Waszkiewiczowi i zespołowi Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Bytowie za organizację tego wydarzenia w naszej gminie oraz Panu Dyrektorowi ZS w Tuchomiu Adamowi Sandakowi i całemu zespołowi za aktywne wsparcie organizacji tego wydarzenia.

Galeria zdjęć

IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 33 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 32 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 31 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 30 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 29 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 28 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 27 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 26 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 25 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 24 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 23 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 22 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 21 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 20 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 19 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 18 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 17 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 16 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 15 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 14 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 13 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 12 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 11 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 10 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 9 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 8 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 7 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 6 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 5 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 4 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 3 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 2 IX Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.